Nasza Misja

 

Poradnia BOBIK to miejsce, które powstało na bazie doświadczeń terapeutów i rodziców - miejsce, w którym najważniejszy jest Mały Pacjent. Wszystkie nasze działania zmierzają do wspierania rozwoju dziecka w przyjaznej atmosferze, która uwolni jego ukryty potencjał. Podczas zajęć stosujemy różne metody terapeutyczne, dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta.

W pracy z dzieckiem zawsze dążymy do tego, by uzyskać jego aprobatę w stosunku do naszych działań. Chcemy, by było ono świadome tego, co się dzieje na każdym etapie terapii. Stawiamy dziecku takie zadania, które jest w stanie wykonać z niewielkim wsparciem terapeuty i osiągnąć poczucie sukcesu. W miarę pozyskiwania przez nie nowych umiejętności rośnie również odpowiednio poziom wymagań.

Nie spotkacie tu osób w fartuchach, nie tworzymy sztywnej atmosfery, nie każemy siedzieć przy stoliku – u nas terapia to przede wszystkim dobra zabawa :) Przecież zajęcia terapeutyczne nie mogą być nudne! Podstawą naszych działań jest nawiązanie partnerskiej relacji z dziećmi i rodzicami – nie bagatelizujemy żadnych pytań, staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, służymy radą i pomocą w każdej sferze dotyczącej rozwoju dzieci.

United Kingdom gambling site click here